Ви увійшли як Гість
Група "Гости"Вітаю Вас Гість!
П`ятниця, 27.01.2023, 07:50
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS

Форма входу

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Geovisite


hit counter

Мови

Пошук

Погода

Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наші колеги

Кафедра геодезії і картографії

Абітурієнту

 

 

 

Галузь використання випускників
 
      Випускник - бакалавр одержує базову вищу освіту і кваліфікацію бакалавр , що дає йому можливість працювати на посадах фахівця районного, міського або обласного відділу земельних ресурсів, обласної філії інституту землеустрою УААН районного центру державного земельного кадастру, геодезичних та аерофотознімальних організацій регіонального центру моніторингу земельних ресурсів.
 
 
Організація навчального процесу
 
     Навчальний процес по підготовці фахівців землевпорядників спрямований на ефективну індивідуальну підготовку та виховання сучасного фахівця, здатного до вирішення активних виробничих та перспективних наукових задач. Лабораторно-практичні заняття студенти проходять на базі навчальних та спеціалізованих лабораторій кафедри «Землеустрою і кадастру». Після кожного курсу освітні програми передбачають навчальні і виробничі практики. Навчальні практики студенти проходять на створеному кафедрою навчальному полігоні, а виробничі - в землевпорядних установах, організаціях, підприємствах. В навчальному процесі широко використовується новітні технології.
 
Умови вступу
 
 
      Навчання за спеціальністю здійснюється за денною і заочною формою. Підготовка фахівців проводиться за державним замовленням і за кошти фізичних та юридичних осіб. 
     Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження додатків до документів про повну загальну середню освіту починається 29 червня та закінчується о 18.00 25 липня.
      Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі он-лайн та розглядається приймальною комісією вищого навчального закладу згідно з  Порядком подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів України в 2017 році, затвердженим наказом МОН від 13 жовтня 2016 року № 1236.
        Прийом документів від абітурієнтів на освітньо-професійну програму підготовки "бакалавра" здійснюється з 12 по 24 липня.
 
       
До заяви додається : 
 
        Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред'являє особисто в оригіналі:

- документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України "Про громадянство України", пунктів 15, 16 частини першої статті 1 Закону України "Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту", пункту 16 частини першої статті 1 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства");
- свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта;
- військовий квиток або посвідчення про приписку  – для військовозобов’язаних;
- документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього (за умови вступу на скорочений термін навчання);
- сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);
- документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою, зарахування за квотами-1(за наявності).
 
Під час навчання студенти денної форми мають можливість пройти військову підготовку і отримати звання офіцера запасу. 
 
 
Адреса :
 
Подільський державний аграрно-технічний університет,
 
м. Кам’янець -Подільський ,
 
вул. Шевченка 13  
 
 
Завідувач кафедри «Геодезії та землеустрою» -  доктор е.н. Ясінецька Ірина Анатоліївна
 тел. моб. +380978372907
 
Відповідальний секретар приймальної комісії ПДАТУ - Лапчинський Віталій Васильович  
тел. моб. +380677354247